Amerikaneren ønsket å lage «en god mac and cheese» Han ville ha noe som ikke kommer i eske, så han gikk ut og hentet ingrediensene "Slik vet du at vi er ferdige. Hvor mye penger tror du det kostet meg å lage mac and cheese? Bare gjett" Han viser ingrediensene han har som trengs for å lage makaronien og osten. Å lage den selv kostet nesten 90 dollar.... Prisene i Amerika må synke drastisk "Den yngre generasjonen er fortapt. Hvordan overlever folk?!"