Amerikanen ville göra "en bra mac and cheese" Han ville ha något som inte kommer i en låda, så han gick ut och hämtade ingredienserna "Det är så här du vet att vi är körda. Hur mycket pengar tror du det kostade mig att göra makaroner och ost? Gissa bara" Han visar ingredienserna han köpt som behövs för att göra makaroner och ost. Att göra den själv kostade nästan 90 dollar.... Priserna i Amerika måste sjunka drastiskt "Den yngre generationen är körd. Hur överlever folk?!"