Een Amerikaan wilde "een goede mac and cheese" maken Hij wilde iets dat niet in een doos komt, dus ging hij de ingrediënten halen "Dit is hoe je weet dat we in de problemen zitten. Hoeveel denk je dat het me gekost heeft om mac and cheese te maken? Raad maar eens" Hij laat de ingrediënten zien die hij heeft gehaald die nodig zijn om de macaroni en kaas te maken. Om het zelf te maken kostte het bijna $90…. De prijzen in Amerika moeten drastisch omlaag "De jongere generatie zit in de problemen. Hoe overleven mensen?!"